Poznaj nas

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą obróbką metalu. Naszą ambicją jest projektowanie i wykonywanie rzeczy trudnych i nietypowych. W naszych realizacjach często łączymy metal z innymi materiałami takimi jak szkło czy drewno. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej owocuje stałą współpracą z projektantami wnętrz oraz architektami. Gdy ponosi nas nadmiar fantazji tworzymy własne wynalazki, od surowej prostej elegancji po drapieżne i surrealistyczne abstrakcje. Łamiemy standardy, przekraczamy ludzkie pojęcie, naginamy normy.

Nasz facebook

Nasze usługi

Tworzymy elementy wykończeń i wyposażenia wnętrz oraz zagospodarowania terenu takie jak: schody stalowe, meble stalowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy, kraty, ogrodzenia, lampy, wieszaki. Specjalizujemy się w przeszklonych stalowych ścianach oraz drzwiach.

Postarzamy elementy, wykonujemy przedmioty ze stali kutej, od drobnych elementów użytkowych, przez akcesoria do rekonstrukcji historycznej po meble.

Jesteśmy w stanie zespawać praktycznie wszystko m.in. stal czarną, stal nierdzewną, aluminium i metale kolorowe.

Projektujemy i wykonujemy akcesoria do aut terenowych, rajdowych oraz motocykli i wszelkiej maści pojazdów (osłony silników, progi, orurowania, bagażniki dachowe, zderzaki, etc.)